Рубрики: |
Воздвиження (Здвиження)
|
---|---|
Населений пункт: | с. Геніївка, Зміївський район, Харківська область |
Респонденти: | Ковальова Софія Іванівна (1911) |
Збирачі: | Дмитро Лебединський, Олена Балака |
Дата запису: | 01.11.1991 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Значить шоб чуствували бога. Шоб слухали, шо на такий день не нада в ліс ходити. На Воздвиження. І у луг. Потому шо вся твар ізлазиться в одну кучу. Змії. А бог святий зна. Ну та жінка розказувала, шо їздили із свекрухою по голки, гребти в ліс. Поїхали, а вона каже, мати не знала, шо Воздвиження. Та й узяла биків у колхозі, та й поїхали. Приїхали туди, облюбували полянку, шо будем тут гребти. Шо граблі кинуть, а там гадюки, граблі кинуть, а там гадюки. Та й бросили та й переїхали на друге місто. Стали на другім місті, та й на другім місті таке. Та й вернулися додому.