Рубрики: |
Запрошення на весілля (Кликання)
|
---|---|
Населений пункт: | с. Білка, Охтирський район, Сумська область |
Респонденти: | Ільченко Галина Олексіївна (1944) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко |
Дата запису: | 03.08.2021 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Хто гукав на весілля гостей?
Гукали, вибирали дядька якогось, давали палку. І він ото йшов і казав: «Гука́ батько й мати, і я гука́ю: приходьте на свайбу». Ну це як родичів, то вони й сами гукали. А як оце так же по вулиці ходили, там сусідів усіх згукували, так ходив дядько чужий гукав. Гукав, постукає, вийдуть: «Гука́в батько й мати, і я гука́ю: приходьте на свайбу». І всьо.