Рубрики: |
Купальські вінки
|
---|---|
Населений пункт: | с. Садове, Близнюківський район, Харківська область |
Респонденти: | Нестеренко Марія Євдокимівна (1913) |
Збирачі: | Студенти ХДАК |
Дата запису: | 20.06.1994 |
Транскриптори: | Віра Осадча |
На Івана Купала празник було. Виходимо чи в ліс, чи на луг, де цвіти польові, їх збираємо, вінки в’яжемо. Тоді кидаєм у воду вінки, як який вінок утоне – значить твій милий умер. А як поплив вінок, кажемо: «Пливи, пливи, вінок, та нікому не попадайся! Тільки попадись тому, хто рад серцю моєму».