Рубрики: |
Іграшки
Розповіді родинні |
---|---|
Населений пункт: | с. Залиман, Балаклійський район, Харківська область |
Респонденти: | Косенко Марія Андріївна (1927) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 17.02.2022 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Кукли ми мостили з кукургузи. Дідусь міні часто робив. Я любила їздити човном по Діньці з дідом. Оце ввиїжжяєм з ним раненько, човном пливемо Дінцем, на вечір у нас уже човен повен, там він заготовив уже все, те, шо він буде робити зімою. І бочоночки, і плестиме кошелі. І міні шось із дерева зробе таке або корову, або свиню, або ляльку. Або осоки нарве і змосте куклу із гарним платтям, то я її носю хтозна поки. Зараз діти не хочуть гратися куклами, а тоді для мене вона дорога була. М’ячів наробе, ото корову розчеше, м’ячів наробе. Свисток зробе з дерева.