Рубрики: |
Розповіді родинні
Обсипання |
---|---|
Населений пункт: | с. Любівка, Краснокутський район, Харківська область |
Респонденти: | Тимченко Віра Олександрівна (1955) |
Збирачі: | Галина Лук'янець |
Дата запису: | 07.08.2013 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Коли мати виряджала сина, що треба було робити?
Ну це обсипали, це я знаю з мого весілля. Я бачила, що мати виводила його за носовий платочок і в пелені (у фартусі) вона тримала зерно, горіхи, цукерки, гроші.
Горіхи які брались?
Ліщинові і гроші, дріб’язок. І кидала, отак іде, вона його веде і кидає отож наліво, направо. Вона іде попереду і кидає назад, його обкидала. Оце в мене фотографія така була. А до нас приїхали вони до двору і знову також викуп давали.