Рубрики: |
Господарські традиції
Різдвяні святки |
---|---|
Населений пункт: | с. Чепелі, Золочівський район, Харківська область |
Респонденти: | Зозуля Петро Маркович (1910) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 22.07.2000 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Сміття збирали від Різдва до Нового року, а потом виносили в садок і палили. Це палили весною, коли почки набухають, садок цвіте, а воно заморозки, так оце обкурювали садок, шоб не померз, так палили оце сміття.
Де зберігали сміття?
У садку чимось накриєш, щоб не промокло, скіки ти його там назбираєш, а тоді ж ще добавиш, шоб більше було. Листя там разне таке. Його палили більше, як садки цвітуть, а тут заморозки, оце й палили.