Рубрики: |
Дівич-вечір (Гільце)
|
---|---|
Населений пункт: | с. Чепелі, Золочівський район, Харківська область |
Респонденти: | Зозуля Петро Маркович (1910) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 22.07.2000 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Ялинку, а єслі ялинки не було, з вишні ставили. Йолки тут близько не було, це вже після революції, десь 1954 год, оце у нас тут піски були, і тут як вітер, суша, тут пісок несе прямо, а тоді засадили сосною. Квітки іскуственні робили, цепочки робили (з кольорового паперу – Н.О.), лєнточки, обмотували бомагою, вона ріжеться і там красна, зелена, а тоді цепочки роблять. Купол робили. Велику квітку робили і пристраювали її на верху гільця, як купол.