Рубрики: |
Викуп (продаж) місця молодої
|
---|---|
Населений пункт: | с. Чепелі, Золочівський район, Харківська область |
Респонденти: | Зозуля Петро Маркович (1910) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 22.07.2000 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Біля молодої сидів брат із «кійком» (на один кінець палиці насаджено ріп’яхи – Н.О.). Не пускає молодого. Дружки співають: "Зятю мій хароший, Вийми торбу грошей… " Це шоб він витяг і положив, а він положе трошки. А брат не согласен. З «кійком» з цими ріп’яхами. Він ще там добавляє (грошей – Н.О.). Коли договарюються на свальбу, то це вже договорено скільки він должин положити. Він для шуток починає потрошку класти. Дружки сидить з лєвої сторони від молодої, а жених з правої залізає, ті вже сидять, а його не пускають. На правій стороні брат. А тоді як він согласився, брат виліз, а жених заліз.