Рубрики: |
Майова каша
|
---|---|
Населений пункт: | с. Черкаські Тишки, Харківський район, Харківська область |
Респонденти: | Близнюк Віра Пилипівна (1926) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 05.07.1996 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
На перше мая, хто сала винесе, хто картох, хто пшона, то дрова волочуть, трохи цибулі, ну шо на те треба. І ото тоді збіраються і на півлітру, чи на літру збирається, дивлячись скіки людей. Всі збираються: і жінки, і чоловіки, каші наваримо, та ще було й діти прибіжать, поїдять. Остається, і додому заберем щє.