Рубрики: |
Ігри та розваги
Андрія (Андросія) |
---|---|
Населений пункт: | с. Новомиколаївка Шевченківський район, Харківська область |
Респонденти: | Кравченко Марія Михайлівна (1909), Лабуз Ганна Олександрівна (1910), Голуб’ятник Марія Семенівна (1926), Таран Олександра Максимівна (1930) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 04.08.1995 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Що робили на Андрія?
Це вареники варили і витворяли. Це ж Андрія тринадцятого дікабря, вареники варили і хлопців частували.
А ворота не знімали?
Та було. Це можна і зараз зробити. І хрести писали.
Де хрести писали?
На воротях дівкам. А міні в колодізь накидали гарбузів. Не вийшла ж на вулицю, як виходю по воду в колодізь, не втопа відро. Ну шо ж там, може там хто втоп? Туди, а вода так не дуже була далеко, дивлюся, а воно гарбузи, а вони то випливають наверх. Як глянула, а там гарбузів повно у колодязі.