Рубрики: |
Ярмарки
Миколи Чудотворця Гойдалки |
---|---|
Населений пункт: | с. Новомиколаївка Шевченківський район, Харківська область |
Респонденти: | Корх Анастасія Степанівна (1924) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 04.08.1995 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
На Миколая (весняного – Н.О.) ярмарок був. І качєлі, і карусєлі були. І оце ярмарок. Усі ж люди, прямо таке гуляння, Боже сохрани. Оце жінки, чоловіки, годів по тридцять, в м’яча грають і ото на вигоні.
Що продавали на ярмарку?
Та все продавали на ярмарку. І ото понавозять і з города всячини, і товар, і гостинці всякі. Хто шо відціля повиносе, повивозе. Інтєрєсно було. Просто як базарь, як великий базарь.
Який посуд продавали?
Та посуд в основном було череп’яні миски, кувшини, дерев’яні ложки порозрисовувані і такі.
А матерію привозили?
Привозили. Ярмарок і я помню, помню карусєлі. То шо біжиш із дому, як немає грошей, так яєць у кармани надають і йдеш, пооддавав цьому чоловікові шо в його карусєлі.