Рубрики: |
Одяг
Меблі |
---|---|
Населений пункт: | с. Іванівка, Шевченківський район, Харківська область |
Респонденти: | Пирогова Тетяна Василівна (1917) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 14.08.1994 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
З дерева, з досточок збивається в ногах і в головах вужчінькі, а бокові довші. А тоді провірчуються у вуглах дірки, затягаються туди вірьовочки і у горі вони до кучі сходються ці вірьовочки, ізв’язуються і дєлається кальцо. А де вірьовочки, крючечок, шоб за то кальцо зачіпляти. А тоді ж колишиш за ті вірьовочки. А дно робили з полотна. Полотном підшивали дно, прибивали кругом, оббивали.
А колиски розмальовували?
Та хто розмальовував, а хто ні. А хто оці боковини розмальовував разними цвіточками.
А скрині і сундуки були розмальоваі?
Розмальовані. У нас здоровий сундук був, горбата кришка була, не рівна, а горбата. І розмальований був разними цвітами. Краска чи шо воно, і не линяло. Мили і нічого не було.