Рубрики: |
Післявесільні обряди
|
---|---|
Населений пункт: | с. Білка, Охтирський район, Сумська область |
Респонденти: | Сосєдка Лариса Михайлівна (~1974) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко |
Дата запису: | 31.07.2021 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Молода, як уже до свекрухи прийшла у дім, у понеділок роздає канфети. Перед весіллям новий фартух купляєш, карман побільший шоб був. Канфетів наки́даєш, зашиваєш його. В понеділок дарю свекрусі цей фартух. І вона роздає ці канфети. Роздає людім, тим, шо зібралися на весілля. В понеділок уже ж вечеряють там, вареники варять з сюрпризами разними. Жито молотять у неділю. А в понеділок глечики б'ють