Рубрики: |
Прикмети
Стрітення |
---|---|
Населений пункт: | с. Гнилиця, Охтирський район, Сумська область |
Респонденти: | Виходець Катерина Іванівна (1955), Овчаренко Катерина Костянтинівна (1946), Бондарчук Марія Іванівна (1962), Галушка Олександра Данилівна (1937), Оберемко Катерина Іванівна (1967), Харченко Антоніна Станіславівна (1975), Тіщенко Любов Іванівна (1966) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко, Анна Гавриленко, Н.Б. Барченко |
Дата запису: | 15.07.2021 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Кажуть, як півень води нап’ється, то на Юрія віл напасеться. І ще ж як ото дощ іде, та з стріх капає, то меду багато ж буде. Як одлига. Як капає з стріхи. Бурульки як довгі – меду буде багато.