Рубрики: |
Михайлове чудо
|
---|---|
Населений пункт: | с. Залізняк, Сумський район, Сумська область |
Респонденти: | Кіріоненко Лідія Григорівна (1942) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко, О.В. Шляжко |
Дата запису: | 15.09.2021 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
А шо на Михайлове Чудо вважали, шо не можна робить?
А Михайлове Чудо один казав: «Піду заволочу десятину». А він каже: «Та сьодні празник, Михайлове Чудо». А він: «Я як заволочу, то почуде». Так він як пішов на поле, та весь день проносив боронку і не заволочив. Отаке чудо було. Тоже може хто й робе, а я стараюсь не робить. Ну казали, це не за моєї пам’яті, а розказували.