Рубрики: |
Щедрування
|
---|---|
Населений пункт: | с. Хвощова, Охтирський район, Сумська область |
Респонденти: | А́ндрух Віра Федосіївна (1938) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко |
Дата запису: | 31.07.2021 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Ходили щедрували. Хто як придумає співали. (Щедрівка була – В.Г.) «Ой там на річці на Ордані, Щедрий вечір, добрий вечір. Добрим людям на здоров’я». І то виносять (щедрувальникам – В.Г.) пироги, чи пампушки, чи канхвети, чи в кого шо є давали. І пішли далі. Убіралися в платки разні. Все таке придумували, з гармошкою. Дівчата й хлопці (ходили – В.Г.).