Рубрики: |
Михайлове чудо
|
---|---|
Населений пункт: | с. Запсілля, Сумський район, Сумська область |
Респонденти: | Гейко Любов Федорівна (1953) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко |
Дата запису: | 21.06.2021 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Я знаю, шо у нас у селі був такий случай. І дєд у нас тут був, ну старий уже, і в нього дитина, хлопчик був. І вобщем шо він пошов в поле чи косить, чи жать. Шось там. А йому кажуть: «Ну шо ти оце, такий празник, це все, а ти чи палив». Ну шось отаке. Прийшов додому, а хлопчик згорів. Він шо там, те. Ну згорів, якось пожар був і згорів. Сам остався дома, якто воно уже там було. Так от кажуть, бог карає, да не всіх. Ну треба придержуваться, канєшно. А нє, це не так розказала я. На Михайлове Чудо, шо їхав у поле. А йому кажуть: «Шо ти там оце ж, сьодні ж Михайлове…» «Ото ж як зроблю, та й буде чудо». А він приїхав, а то дитина згоріла. Михайлове чудо.