Рубрики: |
Прощання дружок з молодою
|
---|---|
Населений пункт: | с. Геніївка, Зміївський район, Харківська область |
Респонденти: | Воскобойник Марія Степанівна (1931), Русин Поліна Степанівна (1930) |
Збирачі: | Галина Лук'янець |
Дата запису: | 01.01.1992 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
А тоді вже, як переспівають, набридне, тоді вже дівчата дружки начинають: «Ой мир миром, пироги з сиром. Варенички в маслі, бояри прекрасні. Помирилися». А ці співають тоже ж це ж саме: «Мир миром, пироги з сиром. Варенички в маслі, дружечки прекрасні. Помирилися».
Помирилися і що тоді?
Тоді ж там уже наливає там по чарці, шось там закуску. Не ставля так, як тепер, багато. А там чуть-чуть шось поставе. По сто грам випити й закусити, і все.