Рубрики: |
Весільні чини
|
---|---|
Населений пункт: | с. Польова, Дергачівський район, Харківська область |
Респонденти: | Зей Ганна Трохимівна (1913), Гнєнна Парасковія Григоровна (1916), Цуркан Поліна Олександрівна (1937) |
Збирачі: | Галина Лук'янець, Мирослава Семенова |
Дата запису: | 01.11.1992 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Це свадьба ще без машин, свадьба. Я в дєтстві дуже гарно помню. Як молодий, значить, собирається їхати по свою наречену, значить, біля порога мати й батько свій поїзд виставляють. Щиталося поїзд. Значить, стає: молодий, там боярин (товариш його, значить) і світилка (береться з рідні), там така не дуже вже взросла, така, може, годів тринадцять, особенно харашо, з букетом цвітів і з лєнтами.