Рубрики: |
Ігри рухливі
|
---|---|
Населений пункт: | с. Кутьківка, Дворічанський район, Харківська область |
Респонденти: | Величко Н.С. (1921), Дмитренко Ганна Марківна (невід.), Крейдун М.Б. (1920), Пономарьова В.П. (1924), Таран Любов Олексіївна (невід.), Шутько Л.Д. (невід.), Гайворонська Віра Марківна (невід.) |
Збирачі: | Галина Лук'янець |
Дата запису: | 01.06.1992 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Копирстка кладеться в ямочку, а тоді мняч, а тоді як ударе по копирстці, вона… мняч угору летить. А ті ловлять стоять отак.
Ямка глибоченька, широка копирстка, шоб на ній лягав мняч, потом вона стоїть отак, і потом палкою як ударе по тім кінці, і він летить високо. А ті хватають. Який ухвате – йде б'є.