Рубрики: |
Ворожіння на Різдвяні святки
|
---|---|
Населений пункт: | с. Мечнікове, Дворічанський район, Харківська область |
Респонденти: | Судомоєва Надія Яківна (1909), Буракова Олександра Антонівна (1906), Рудакова Аксенія Пилипівна (1905), Сердюк Анастасія Федорівна (1910) |
Збирачі: | Галина Лук'янець |
Дата запису: | 01.07.1992 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Курей зносили на Різдво?
Да, петуха. Я знаю саме ж у нас вечорниці були. Ну як ото ж пітух загляне у дзеркало, кажуть: «О, це буде такий хвастун». Води нап’ється – це п’яниця буде.