Рубрики: |
Запрошення Мороза на вечерю
|
---|---|
Населений пункт: | с. Мечнікове, Дворічанський район, Харківська область |
Респонденти: | Судомоєва Надія Яківна (1909), Буракова Олександра Антонівна (1906), Рудакова Аксенія Пилипівна (1905), Сердюк Анастасія Федорівна (1910) |
Збирачі: | Галина Лук'янець |
Дата запису: | 01.07.1992 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Коли дітей саджали на поріг?
Як кутю несуть на покуть, а дітей на порозі садовлють. Шоб курята лупилися. (Мороза кликали. «Мороз, мороз – В.Г.) іди до нас вечеряти, не поморозь ні телят, ні ягнят». У трубу кричать: «Мороз, мороз, іди до нас вечеряти!»
А хто кричав?
Дітвара.