Рубрики: |
Ігри та розваги
|
---|---|
Населений пункт: | с. Тавільжанка, Дворічанський район, Харківська область |
Респонденти: | Бездник Марина Іванівна (1913), Рибалко Марія Іллівна (1919), Погрібняк Мавра Денисівна (1910), Овчаренко Анастасія Дмитрівна (1916), Турба Сергій Андрійович (1926) |
Збирачі: | Галина Лук'янець, Дмитро Лебединський, Олена Балака |
Дата запису: | 01.06.1992 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Ну, значить, ото ж наробиш п’ять штук. Як програєш, значить, становишся: «Кукуріку!».
А як саме грали в креймашки?
Та ото ж п’ять кладеш, і хватаєш. Один отак підкинеш, а там хватаєш один. А тоді підкинеш – два хватаєш. А тоді перекидаєш так на долоні. А тоді вп’ять отак кладеш раз-два, куди твій палець. Може так: один отут упав, а один отут. І ти, значить, так: цей підкинув, ту і ту вхватив і цей шоб ухватив же.