Рубрики: |
Ігри та розваги
|
---|---|
Населений пункт: | с. Тавільжанка, Дворічанський район, Харківська область |
Респонденти: | Бездник Марина Іванівна (1913), Рибалко Марія Іллівна (1919), Погрібняк Мавра Денисівна (1910), Овчаренко Анастасія Дмитрівна (1916), Турба Сергій Андрійович (1926) |
Збирачі: | Галина Лук'янець, Дмитро Лебединський, Олена Балака |
Дата запису: | 01.06.1992 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Ну палку ложе, значить, і одміряєш метрів, допустім, двадцять. І ти должен попасти палкой должен під ту палку попасти. … Я вже виграв. Ну а тоді ж яке наказаніє, там всякі придумували. Є такі, значить, ставлять на очеретинки піску, а тоді кажуть: «Дивись, ти там побачиш сонце». А той же дивиться. А той під низ як ударе, і пісок ото ж у глаза.
А палка може якась трохи вигнута?
Рівна палка, на піску. Нада сипучий пісок. І вона якось так кидала.