Рубрики: |
Анекдоти
|
---|---|
Населений пункт: | с. Тавільжанка, Дворічанський район, Харківська область |
Респонденти: | Шевченко Семен Федорович (1896) |
Збирачі: | Студенти ХДПІ |
Дата запису: | 05.06.1985 |
Транскриптори: | Віра Осадча |
Текст збирача:
У пана був робітник – повар Іван. Піде він на базар, купить що-небудь і приготовить сніданок. А пан говорить: «Чортів Іван, даремно гроші витратив, а нічого не купив.» От він раз купив требуху, прямо сиру приніс і каже: «Їж, а за желудок виручиш гроші». Потім заставляє пан Івана будить його в чотири години, щоб був гарячий чай. Іван збудив, а сам пішов. Піде, а барин засне, а потім лається. От раз зимового дня Іван набрав води з льодом. Приходить до барина. Він сидить. Іван на нього води, як лине і каже: «Вставайте барин», і барин соскочив зразу. З тих пір Іван тільки стукне, а барин каже: «Я, Ваня, встаю».