Рубрики: |
Ігри рухливі
|
---|---|
Населений пункт: | с. Куземин, Охтирський район, Сумська область |
Респонденти: | Чуб Катерина Сидорівна (1920), Чуб Микола Андрійович (невід.) |
Збирачі: | Дмитро Лебединський, Олена Балака |
Дата запису: | 03.05.1992 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Текст збирача.
Гра «Кавуни». Один – дід – сидить, закривши голову, у центрі намальованого круга. Діти підкрадаються у коло: «Краду, краду кавуни, діда не боюся! Поки дід прибіжить, уся каша ізбіжить». Дід прокидається і ловить когось одного у межах кола. Потім вже вдвох «сплять» у колі. Ловить тільки дід, поки всіх не вилове.