Рубрики: |
Ігри та розваги
|
---|---|
Населений пункт: | с. Костянтинівка, Сахновщинський район, Харківська область |
Респонденти: | Колісник Юрій (невід.) |
Збирачі: | Дмитро Лебединський |
Дата запису: | 07.11.1992 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Текст збирача.
«Кис-кис-мяу». Всі в ряд. Двє перед ними спиною один до одного. Той, що спиною до ряду, каже: «Кис-кис-мяу», а другий на кожне слово показує підряд на кожного, на кого випаде «мяу». Ведучий каже якийсь колір. Колір – якесь бажання. Червоний – поцілунок у щоку; розовий – поцілунок у губи; жовтий – дві хвилини наодинці; зелений – три питання; чорний – ляпас; сірий – потиличник; синій – наступити на ногу; білий – сливка (тягти за ніс). Після цього ведучий стає, а цей, хто сповняв бажання, стає показувати, а другий ведучий стає спиною.