Рубрики: |
Домовики
|
---|---|
Населений пункт: | с. Довжик, Золочівський район, Харківська область |
Респонденти: | Зінченко Поліна Петрівна (1936), Кулішової Лідія Петрівна (1935), Ісаєнко Галина Федорівна (1939), Сучкова Галина Яківна (1939), Марченко Раїса Захарівна (1937) |
Збирачі: | Наталія Олійник, Мирослава Семенова |
Дата запису: | 20.07.2000 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Коли я працювала в Луганській області і жила в подруги, а до неї приїхав батько і мені ніде було ночувати, вона мене відіслала ночувати до своєї подруги. От ми лягли з нею вдвох спати на одну кровать. Я під стінку лягла, а вона скраю. Довго ми з нею розмовляли, вона стала засипать. Я чую, піч навпроти була, чую, як з печі щось шльоп-шльоп-шльоп і йде щось до мене. І мені кажеться що воно через неї переступило, а на мене налягає, і з ніг і на всю на мене налягає. Мені ні дихнути, нічого, я злякалася. Не знаю що говорити, ні молитви не знаю ніякої, а коли я руку підняла хреститися, в один миг все пропало. От що значить хрест.