Рубрики: |
Щедрий вечір (Щедрий святвечір), Меланки
Новий рік (Василя) Страви Кутя Пряники Колядування |
---|---|
Населений пункт: | с. Довжик, Золочівський район, Харківська область |
Респонденти: | Марченко Ольга Іванівна (1923) |
Збирачі: | Наталія Олійник, Мирослава Семенова |
Дата запису: | 28.10.2000 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
На Різдво на покуті ставили кутю, узвар. Сіно вносив батько, мати накривала його рушником, і на рушник ставила кутю, узвар і накривала другим кінцем рушника. Кутю варили з пшеничної крупи і з яшної. Ставили на стіл холодне, рибу, сметану, пироги, сирки. Хрещеним давали пряники: коники, барішні, дрібні гроші. Колядникам, ходили в основному чоловіки, ставили обов’язково чарку, давали закусити, гроші. На щедрий вечір давали щедрівку: печиво, бублики, канхвети, пряники, яблука. На старий Новий рік просили чоловіків зранку зайти в хату. Треба, шоб обізатєльно чоловік першим зайшов у хату. Якщо в хату не зайшов чоловік, то вводили собаку. Жінкам цілий день не можна було заходити у хату (до чужих людей – Н.О.).