Рубрики: |
Страви
Краяння короваю Перезва Післявесільні викупи та розваги ("Житниця") |
---|---|
Населений пункт: | с. Довжик, Золочівський район, Харківська область |
Респонденти: | Марченко Ольга Іванівна (1923) |
Збирачі: | Наталія Олійник, Мирослава Семенова |
Дата запису: | 28.10.2000 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Коли приходила перезва на другий день свальби до сватів, їх приймают, тут каравай ділят, приказуют, галасу скіки. І воруют той каравай і б’ют по руках.
Хто коровай краде?
Гості. На другий день молодий приносе каравай до батьків молодої і ділят тут на другий день.
Капусняк варили на весіллі?
На третій день варили капусняк. Раньче ж гуляли ввесь тиждень, хіба як зараз, один день посиділи в ресторані і все. На другий день розбіглися, на третій день посорилися.
Як варили капусняк?
Заливаєте воду, ложите варити м’ясо, вариться, кладете 3-4 картошини. Робите приправу: цибулька, морковка, олійка. Заправляєте, якшо з м’ясом, торшки позже, а як біз мяса, то раньче, всипають у воду з картошкою, а тоді трете капусту. Пшоно пригорить, як покладеш рано і пригорить капуста, його пізніше треба класти. Кладу капусту і пшоно. І варю до готовності на слабом огні. І тоді получається однородна маса. Капусту клали і свіжу і кислу.
Кисіль варили на весілля?
Раньче варили, а зараз ні.
У вас не говорили, що кисіль поставили на стіл, пора вставати?
Як колись ставили, люди знали, шо треба виходити з-за столу, а зараз же його не подають. Тепер сидять, скільки хто хоче.