Рубрики: |
Щедрування
|
---|---|
Населений пункт: | с. Плоске, Великобурлуцький район, Харківська область |
Респонденти: | Криничанська Поліна Андріївна (1916) |
Збирачі: | Віра Осадча, Сьюзен Крейт |
Дата запису: | 15.06.1990 |
Транскриптори: | Віра Осадча |
На щедрівку бігали щедрувати всі - дівчата, хлопці, без розбору, але хлопці - собі, а дівчата - собі. Хто як зумів, так і кричав: “Чи дома дома пан-господар Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на весь вечір”, “Тай прилетіли та й два соколоньки” - щедрували дівчата.