Рубрики: |
Відьми
|
---|---|
Населений пункт: | с. Чепелі, Золочівський район, Харківська область |
Респонденти: | Капусник Уляна Григорівна (1914) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 22.07.2000 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Були відьми раньче, ходили корови доїти. Один засів у сараї. Ось іде вона (відьма – Н.О.), каже: "Ти сидиш? Ну, каже, сиди, на тобі млинця". А сама корову здоїла і пішла.
А він?
Як сидів, так і сидить.
Пішов один биків пасти, а сам став на палку і дрімає. Прибігла коза і біля його біга, біга. "Та тікай, стерво, тікай!" А вона: "Ме-ме". "Козю, козю!" Хотів палкою вдарити, а вона грубо: "Козю, козю!" Він каже, я вже всрався, та за биків та тікати.
Редакція сайту ставиться з повагою до всіх етнічних і релігійних груп. Також ми розуміємо погляди прихильників мовного пуризму. Публікація образливих або лайливих слів є необхідністю задля збереження фольклорних матеріалів у тому вигляді, в якому вони побутували на момент запису.