Рубрики: |
Суспільні обряди та звичаї
Купальські розваги Купальські ляльки та "дерева" |
---|---|
Населений пункт: | с. Лиман, Зміївський район, Харківська область |
Респонденти: | Тищенко Євдокія Яківна (1937) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 05.05.2018 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Вирубали вишню, закопали, наварили кампоту і давай у Купала грати. А на другій день уже ж топити. Ламають вишню. Віночки на воду кидали. Валька і зараз каже: «Коли кидали вінки на воду, мій далеко не поплів». І баба Кулина казали: «Ти далеко заміж не підеш, будеш тута». Гілку називали купальське дерево. Його поламали і з вінками пішли, і втопили його.