Рубрики: |
Громадські толоки
Будівництво хати |
---|---|
Населений пункт: | с. Лиман, Зміївський район, Харківська область |
Респонденти: | Тищенко Євдокія Яківна (1937), Скрипка Раїса Антонівна (1936), Корнієнко Ольга Іванівна (1966) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 05.05.2018 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Це як хати мазали у нас, тоді в отой куток (святий вугол у хаті – Н.О.) гроші зверху клали і примазували. Помазали, поклали гроші, вальок зверху поклали на покуть. Поклали вальок, помазали вальок і все. Був такий обичай, шо хазяйку і хазяїна кидали в заміс. А я Толькою ходила, у червні мазали, а в августі я родила. Так хазяїн мій наверх заліз, шоб не вкинули в заміс, а мене не вкинуть. Так я графин самогонки ставила.