Рубрики: |
Розповіді родинні
Розповіді історичні |
---|---|
Населений пункт: | с. Лиман, Зміївський район, Харківська область |
Респонденти: | Тищенко Євдокія Яківна (1937), Скрипка Раїса Антонівна (1936), Корнієнко Ольга Іванівна (1966) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 05.05.2018 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
У нас були озера Лиман, Чайки. Вода була чуть не до порога і чиста вода була, рибу ловили, оці карасі. Нас і звали карасями. Всю жизнь наші прадіди даже виживали карасями. У мого діда було три сина і три дочки. Старший рибу ловив, а менший сіть в’язав, ятері сами в’язали. Нитки пряли і самі в’язали. У нас у Лимані у двадцять п’ятомугоді був голод, а карасями люди і виживали, і сами їли, і ловили, продавали чи міняли на шось, так виживали вони. І в сорок сьомому накупимо у рибалок і на Харків, пішки на Занки ходили (електричка – Н.О.).