Рубрики: |
Післявесільні обряди
Весільні дари |
---|---|
Населений пункт: | с. Чорноглазівка, Золочівський район, Харківська область |
Респонденти: | Токар Лідія Іванівна (1929) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 21.07.2001 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Якщо молодій дарили худобу, то приводили на другий день. На другий день молоді приходили до батьків молодої кланяться. Після весілля молода могла через тиждень підти до своїх батьків у гості, і то, по разрешенію родітєлів (свекрів – Н.О.). Це щас нікого не спрашують, а тоді спрашували: “Тато і мамо, можно я піду до батьків?”