Рубрики: |
Жнива
|
---|---|
Населений пункт: | с. Полкова Микитівка, Харківська область |
Респонденти: | Васеніна Галина Тихонівна (1915), Левченко Матвій Тихонович (1917) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 10.08.1997 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Коли йшли на зажинки, то несли з собою хлібину на рушникові. Перший укіс робив батько. Робили зажинковий сніп. Робили останній обжинковий сніп, прикрашали стрічками, квітами. Сніп ставили на покутя. На полі залишали жмут нескошених колосків – бороду, щоб і на наступний рік вродило.