Рубрики: |
Колодязі, криниці
Викликання (заклички) дощу |
---|---|
Населений пункт: | с. Шийківка, Борівський район, Харківська область |
Респонденти: | Печена Софія Василівна (1913) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 03.07.2001 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
На горі у нас була свята криниця і хрест там стояв. І оце як довго дощу немає, збираються бабусі, я довго жила з свекрухою, і ото вони ідуть до криниці, співають пісні, пообідають там, хто шо принесе. І ото, поки вони помолються, і дощ піде. Кажуть, шось показалось на тій горі і там викопали криницю. Криниця на горі і вода зверху.