Рубрики: |
Поховально-поминальні звичаї
|
---|---|
Населений пункт: | с. Большетроїцьке, Шебекінський район, Бєлгородська область |
Респонденти: | Мішкова Раїса Олексіївна (1930) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
В головах, де лежить покойник, вішають рушник, наливають стакан води. Коли вода у стакані уменшається, це значіть, шо душа покійного приходе пити воду. Воду доливають сорок днів. Видно покійнику пече. Проходе сорок днів, і хто перший заходе в хату з іншої сім’ї, йому віддають той рушник. Водичку виносять, з надвору виливають у святий вугол.