Рубрики: |
Розповіді родинні
|
---|---|
Населений пункт: | с. Оскіл, Ізюмський район, Харківська область |
Респонденти: | Заболоцька Марія Пантеліївна (1914) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 09.07.2002 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Ходили щедрувати?
Нам не дуже приходилося щедрувати. Саме під той момент були організовані лікбези. І в лікбезі вся школа була. Всі були не грамотні, а нас заставляли і ми значіть із лікбеза і доходили до 7 класів. Сперва лікбез, а від лікбезів були коперат школи (навчали різним професіям, щоб працювати в сільських господарствах), тоді з коперат школи нас іще посилали на курси. І в мене получілося за 7 класів і документ широкого профілю. На любій машині я можу їздити, на любім комбайні тоже. Робила я комбайнером, робила трактористом, великі трактора ЧТЗ здорові, я ними управляла.
Нічому не вірити.
Це в школі так казали?
І в школі, і создавали таку атмосферу, шо не дуже ми і ходили, а особенно як Великдень. Боже сохрани, як хто піде із школи в церкву.