Рубрики: |
Кулачні бої (Кулачки)
Розповіді суспільні |
---|---|
Населений пункт: | с. Костянтинівка, Сахновщинський район, Харківська область |
Респонденти: | Синицький Анатолій Петрович (1951) |
Збирачі: | Дмитро Лебединський |
Дата запису: | 07.11.1992 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Стрюківці були відомими драчунами і їх постійними суперниками були поляки з одного з сусідніх сел. Поміж цими селами після війни лишилася кинута пушка – «сорокап’ятка». На кожне свято сходилися битися. Хто переможе, запрягає тих тягнути цю пушку аж до свого села.
В цих селах багато росіян і дуже люблять вони дратися. Як приїзжають до когось у гості, посидять за столом, вип’ють і починають битися. Поб’ються, поцілуються і знов сідають за стіл. Хтось починав бій, ходячи кругом столу і зачипаючи суперників.