Рубрики: |
Розповіді історичні
|
---|---|
Населений пункт: | с. Ямне, Великописарівський район, Сумська область |
Респонденти: | Гавриленко Марія Кирилівна (1945) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко |
Дата запису: | 26.06.2016 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Так тоді робили, трудно було людім. Після войни. Не було нічого матерії. А це вже матерія появилась у шіїсятих годах. Отам, в піїсят восьмому. І перестали це все. Це вже ми цього не застали. Це шо я застала, мені баба, вона людім ткала, оце ткала (дорожки – В.Г.), несли люди. Ну пряжу вже не вибілювали, а купували пряжу в магазині була пряжа, і снували, так як я тобі розказувала. А тоді різали тряпочки, у кого вже ж зносилося, і ото красили, як не красива тряпочка. Покрасили й то кажду смужку, й баба ото всим людім ткала, заробляла копійку. Ото так. І не одна баба по Ямному, багато.