Рубрики: |
Колядування
|
---|---|
Населений пункт: | с. Великі Хутори, Шевченківський район, Харківська область |
Респонденти: | Різник Анастасія Федорівна (1910) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 03.08.1994 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Сіньця дід вносять. І ото долі (на долівці – Н.О.) простелемо його, небагато і вони (діти – Н.О.) покачаються. Качайтеся, бараньчики і овечки! А тоді те сіньце беремо, на покутя простелимо, а тоді поставимо кутю, узвар, солод, той шо кутю їсти.
Солод із чого робили?
Із сахарю.
А пироги ставили?
Пироги не ставлять на покуть.
Колядування. Де горілочку зачую, Там і заночую. Оце діти прийдуть під вікно, розкажуть та й усе. Діти ходили колядувати, а жінки, дівчата щедрувати ходили. А хлопці щедрувати не ходили.