Рубрики: |
Обсипання
|
---|---|
Населений пункт: | с. Деркачівка, Недригайлівський район, Сумська область |
Респонденти: | Дігтяренко Марія Андріївна (1935), Кобзиста Марія Андріївна (1942) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко, О.Д. Шевчук |
Дата запису: | 08.02.2019 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
(Мати обсівала поїзд молодого – В.Г.) Як кіньми. А так ото ж вивертають кожух. А хто ж, дружко із дрючиною? Дружко. Мати бере у попередник там насіння, канхвєти, мєлочь. А він біга матір по плечах. Жито й пшениця, все (у матері – В.Г.). І ото ж тричі кругом чи машина, чи так, як зімою, коні ж і обсівала. А ще кінь бере за той, виряджа ж на дорогу.