Рубрики: |
Прощання з батьками
Зустріч у сватів |
---|---|
Населений пункт: | с. Деркачівка, Недригайлівський район, Сумська область |
Респонденти: | Дігтяренко Марія Андріївна (1935), Кобзиста Марія Андріївна (1942) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко, О.Д. Шевчук |
Дата запису: | 08.02.2019 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
(Як виряджають молоду – В.Г.) Хліб дають, хлібину молодій мати строє, дві хлібини. Ще й хусточку кладе туди. А вона ж молода як приїжджа до молодого, дає свекрусі. Тетяна Бузовчина я знаю, були ми ж на свайбі, як приїхала, так каже ж на Бузовку: «Учора приймали за гостину, в сьодні приймайте за рідну дитину». Плакали всі, страшне.