Рубрики: |
Перейма
|
---|---|
Населений пункт: | с. Деркачівка, Недригайлівський район, Сумська область |
Респонденти: | Дігтяренко Марія Андріївна (1935), Кобзиста Марія Андріївна (1942) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко, О.Д. Шевчук |
Дата запису: | 08.02.2019 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
А як молодий молоду забирає, то дружки з нею їдуть, чи остаються?
Ні, у нас не їхали. Хлопці ще могорич требують. Як од'їжджа. Як забере ж молоду, од'їжджа, а на воротях стоять же. Покладуть або каміння, або дрівітні. Лідка як ішла заміж, так Іван Кобзистий (він же до неї бігав все життя) попав під коні, переїхали. Всі: «А бо’, а бо’». Упав під коні. І плаче там, дереться. Гришак Дмитро, як Гальку брав теж під коні попав. Усі ахкають, всі свайбани.