Рубрики: |
Колядування
|
---|---|
Населений пункт: | с. Великі Хутори, Шевченківський район, Харківська область |
Респонденти: | Безніс Тетяна Михайлівна (1927) |
Збирачі: | Наталія Олійник |
Дата запису: | 04.08.1994 |
Транскриптори: | Наталія Олійник |
Ходили понад хатами. Збиралися гуртом хлопці і дівчата. Дівчата колядували, хлопці коло них були. Давали і сало, і хліб, і ковбасу, все давали і багато давали. А тоді ж раді були, колядували їм, співали і вірші розказували, ну вобщім все таке казали. Єсть такі сердиті дядьки, не хотіли цього робити, так вони їм ворота вимазували дьогтем. Вимазали і пішли, то вже знаєш, шо нічого там не дадуть. Це вже знають, шо нічого не давали, ворота вимазані.