Рубрики: |
Пришивання квітки
|
---|---|
Населений пункт: | с. Зеленківка, Недригайлівський район, Сумська область |
Респонденти: | Сороколіт Віра Яківна (1935) |
Збирачі: | Вікторія Гавриленко |
Дата запису: | 08.02.2019 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Хто пришиває квітку?
Од молодої дівчинка, або сестра, ну невеличка дівчинка. У молодого бере картуз чи там шапку, робили квітку і пришиває. І оддає молодому, а молодий тоже ж плате їй ото ж.
Коли пришивали квітку?
Ну ще ж як тільки зайдуть, і оце все ж пороблять, ото попришивають же квітки і все. Молодому ж сюди квітку, цвіточок пришивали і ото до того ж, до картуза. А тоді начинають поштувать, пить і гулять.