Рубрики: |
Прощання дружок з молодою
|
---|---|
Населений пункт: | с. Шелудьківка, Зміївський район, Харківська область |
Респонденти: | Баранчик Ганна Захарівна (~1925), Ващенко Ганна Іванівна (1929), Павленко Марія Данилівна (1930), Ткачова Олександра Федорівна (1935) |
Збирачі: | Галина Лук'янець, Дмитро Лебединський, Олена Балака, Мирослава Семенова |
Дата запису: | 01.06.1991 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Переходили ці. Переходе перва дружка і раз поклонилась, устає молода… Раз і другий раз до молодої поклонилася, тоді за руку беруться, поцілувалися. І так дівчатка ж підходять, одні дівчатка оце тіки.