Рубрики: |
Весільне застілля
|
---|---|
Населений пункт: | с. Шелудьківка, Зміївський район, Харківська область |
Респонденти: | Баранчик Ганна Захарівна (~1925), Ващенко Ганна Іванівна (1929), Павленко Марія Данилівна (1930), Ткачова Олександра Федорівна (1935) |
Збирачі: | Галина Лук'янець, Дмитро Лебединський, Олена Балака, Мирослава Семенова |
Дата запису: | 01.06.1991 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Дружко теж заводе молодого
Дружко заводе молодого до молодої. Молодий пішов сів біля молодої. Тоді світилка, тоді свашки, а боярин поперед столу. Поперед столу, навпроти. Ну тоді ж ото співають пісні. По чарці дали, дружок зразу ж вигнали. А ці сідають. … Переплигнув через стіл, до молодої сів. «А ви тепер, – каже, – дівчата, йдіть, ви не нужні». Ну там учепиться там дружка не пускає. Всьо равно ж, поки сяде. Ну сів, тоді ж дружок вигнали, пошутили. Дружки повилазили, остався це ж один поїзд. Тоді ото ж поштують поїзд.